Zespół - Art Area

wlasciciel

Joanna  – architekt krajobrazu, główny projektant, architekt wnętrz 

 

Absolwentka kierunku architektury krajobrazu na SGGW w Warszawie oraz studentka Universidade do Porto w Portugalii, uczelni cenionej w dziedzinie architektury. Absolwentka  studiów podyplomowych projektowania architektury wnętrz na Politechnice Łódzkiej.


Swoją przygodę z projektowaniem rozpoczęła 10 lat temu. Doświadczenie zawodowe zdobyła m. in. w Portugalii, gdzie pod okiem wybitnych portugalskich architektów wykonywała projekty zagospodarowania zielenią terenów publicznych takich jak skwery miejskie, parki oraz przestrzeń przy centrach handlowych. Działała również w pracowniach projektowych w Warszawie, wykonując projekty ogrodów przydomowych  realizowanych w Polsce jak i za granicą. Jest pasjonatką podróży, które dostarczają jej licznych inspiracji przy projektowaniu i realizacji zarówno ogrodów prywatnych jak i terenów publicznych.  Stara się nieustannie doskonalić i poszerzać swoją wiedzę  zarówno w dziedzinie projektowania jak również w dostepnej technologii poprzez udział w szkoleniach i eventach branżowych. W swojej pracy uznaje tylko rozwiązania twórcze, kreatwyne, nieschematyczne i pomysłowe. Jest osobą pełną energii, lubiącą wyzwania. Interesuje się fotografią, rysunkiem oraz grafiką.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przemek – kierownik  budowy, ekonomista 

 

 

Specjalista od elementów wodnych, pasjonat podróży, wycieczek rowerowych i wędkarstwa.

 

Dokładność to jego drugie imię. Jako koordynator prac w terenie, pilnuje porządku na budowie i zadba o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Jego specjalizacją i zarazem pasją jest kreowanie wodnych elementów w ogrodzie takich jak: zbiorniki wodne, kaskady, stawy kąpielowe, ściany wodne czy fontanny. Posiada wiedzę i wieloletnie doświadczenie z zakresu technologii budowy elementów wodnych, jak również doboru odpowiedniego filtra, pompy czy oświetlenia. W wolnym czasie lubi majsterkować, w czym nieustannie towarzyszą mu dwa koty. Miłośnik egzotycznych podróży i wypraw rowerowych. Jedną z jego pasji od dzieciństwa jest wędkarstwo - pozwala mu ono dostrzec naturalny rytm przyrody i daje poczucie jedności z naturą.

 

 

 

 

 2010-2013 Warszawa @ art-area.pl

design, code, cms: dreadu.com

ue